Centrálny vysávač Sistem Air T-Revolution

Centrálny vysávač SistemAir Tecno Revolution

Dokonalý dizajn centrálneho vysávača SistemAir

Centrálne vysávače SistemAir sú vyrábané pre tých najnáročnejších klientov, ktorí vo svojom dome okrem stopercentnej úžitkovosti požadujú aj vynikajúci dizajn. V spoločnosti SistemAir spojili najmodernejšie technológie, kvalitné materiály a elegantný dizajn do jedného slova - REVOLUTION. T-REVO je najmodernejší vysávač s vynikajúcimi pracovnými vlastnosťami, aký môžete nájsť. Je revolučný, pretože ponúka množstvo funkcií, na ktoré sú jeho konkurenti krátky.

Minimálna starostlivosť

Okrem vynikajúcich parametrov je Tecno Revolution ideálny pre všetkých, ktorí chcú údržbe vysávača venovať minimum svojho času. Použitý filtračný systém zabezpečí na dlhú dobu stálosť sacej sily. Kónický tvar, hliníkový povrch a uzemnenie filtra zaručia jeho minimálne upchávanie a dlhú dobu bez potrebnej údržby. Tá je koniec koncov tiež jednoduchá – je umývateľný vo vode.

Bezpečnosť na prvom mieste

Vďaka mechanickému spätnému ventilu a systému Soft Start ( elektronický systém zabezpečujúci pomalý štart motora) je garantovaná absolútna bezpečnosť systému. Tieto bezpečnostné prvky zabraňujú motoru pracovať v kritických hodnotách, a tým bránia jeho prehriatiu. Nestačí to? Tak je tu dvojitá ochrana elektronickej dosky - na hlavnom aj sekundárnom okruhu.

Čerešnička na torte – ovládací panel v slovenskom jazyku

Ovládací panel ktorý naozaj niečo ovláda a nie len informuje? Áno. Tecno R-evolution je vybavený novou riadiacou doskou pre riadenie procesu vysávania, s elektronickým mikroprocesorom tretej generácie. Je pripojená k tlakovým detektorom, a nastavená pre ľahké ovládanie vysávača. Okrem iného zobrazuje účinnosť filtra, úroveň zaplnenia vedra či spotrebu elektrickej energie. Svoje vysávanie tak máte vždy pod kontrolou.

A takto by sme mohli pokračovať

Samozrejmosťou je zásuvka na agregáte, či možnosť pripojenia vzdialeného ovládacieho panelu. Vďaka splnenej norme IP44 nie je problém ani inštalácia vo vlhkom prostredí. Centrálne jednotky SistemAir Tecno R-evolution sú vyrobené z plastových materiálov, polypropylénu a ABS. Vďaka kvalitným materiálom použitým pri ich výrobe sú tieto jednotky nielen robustné a odolné voči poveternostným podmienkam, ale majú aj veľmi dobrý dizajn. Sú navrhnuté a vyrábané v súlade s platnými predpismi a európskymi smernicami, s veľkým dôrazom na funkčnosť, výkon a design.

Základné modely a parametre centrálnych vysávačov SistemAir

Základné modely a parametre pre agregáty Tecno Revolution nájdete tu>>

 Tecno Revolution