Skrytá hadica - naozajstný komfort

Jedinečný a spoľahlivý systém skrytej hadice  je ideálny v prípade že chcete mať svoj vysávač stále k dispozícii. Úplne odpadá problém s nosením hadice a s jej uskladňovaním. Hadica je totiž ukrytá v potrubí. V prípade potreby ju iba vytiahnete zo zásuvky a rýchlo a pohodlne povysávate svoj domov. Po dokončení vysávania sa hadica sama zasunie naspäť do potrubia. 

Systém Vás zaujal, ale stále nie ste presvedčení? Prečítajte si náš článok v ktorom nájdete reálne skúsenosti používania tohto systému: https://www.bezprachu.sk/blog/skryta-hadica-skusenosti.html

 

Naozaj tak ľahko?

Áno. Stačí otvoriť zásuvku, vytiahnuť presnú dĺžku hadice akú práve potrebujete..

.. zaistiť hadicu a zapnúť vysávač - jednoduchým potiahnutím masívneho madla, alebo priamo na rukoväti hadice

Po skončení upratovania uvoľníte madlo..

..a necháte vysávač aby po sebe odpratal hadicu. Hotovo.

 


Kedy sa môžete rozhodnúť pre systém hadice v stene?

Na to či budete chcieť vo svojom dome systém skrytej hadice je potrebné myslieť už pri návrhu systému centrálneho vysávania. Vedenie potrubia ale aj výkon vysávača je potrebné premyslieť zvlášť dôsledne. Hadica je totiž skrytá priamo v potrubí, a pri nesprávnom vedení či položení potrubia by Vám neskôr systém nemusel správne fungovať. Zvyčajne sa systém projektuje tak, aby na jednom poschodí bola jedna zásuvka so skrytou hadicou.

Je potrebné použiť výhradne kvalitný inštalačný materiál. Tu sa naozaj neoplatí šetriť. Systém musí vydržať počas dlhých rokov, preto je treba venovať dôraz na kvalitu jednotlivých prvkov.

Návrh pre tento systém je o niečo zložitejší. Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás. Radi Vám vypracujeme návrh vedenia potrubia aj umiestnenia zásuvky konkrétne pre Váš dom.

 

 Autor videa: Peter Brezina