Vacumaid - 40 rokov v prevádzke

Centrálne vysávače Vacumaid majú za sebou dlhé roky skúseností s výrobou centrálnych vysávačov. O ich kvalite a spokojnosti ich zákazníkov svedčí aj vysávač, ktorý bol nedávno vymenený za nový model po neuveriteľných takmer 45tich rokoch od jeho spustenia.

Spoločnosť Lindsay začala vyrábať centrálne vysávače VacuMaid v roku 1960. Počas prvého desaťročia sa vyrobili, predali a nainštalovali tisícky kusov modelu P245.

Toto je kus, ktorý bol novým modelom nahradený po neuveriteľných 45tich rokoch od jeho spustenia.

Tento konkrétny kus bol vyrobený približne v roku 1966. Tento centrálny vysávač sa stal naším testom v čase počas desiatok rokov. Počas niekoľkých minulých rokov naše zákaznícke oddelenie zaznamenalo požiadavky na dodanie náhradných dielov pre model P245. Bohužiaľ firma ktorá dodávala motory do týchto agregátov tieto už dlhé roky nevyrába.

Aj keď nič netrvá večne, je to dôkazom celkovej kvality a vynikajúceho spracovania agregátov VacuMaid. Požiadavky, ktoré sme dostali od našich zákazníkov dokazujú, že pri náležitej starostlivosti a údržbe môže centrálny vysávač Vacumaid spoľahlivo fungovať aj desiatky rokov.

Iba ťažko budete vo svojej domácnosti hľadať niečo, čo slúži 40 rokov.

Technológia sa za posledných 40 rokov zmenila na nepoznanie. Od počítačov veľkosti izby sme prešli k tabletom, od klasického telefónu k smartfónom. Vinyl sa zmenil na MP3prehrávače, denne nám do života vstupuje internet. Aj keď sa technológia mení, princípy ktoré boli na začiatku stále pretrvávajú. Nové agregáty Vacumaid sú stále vyrábané s rovnakou remeselnou zručnosťou a dôrazom na kvalitu, ako pred 40-timi rokmi.

Vacumaid 1960

Vacumaid letak 1960

Vacumaid letak 1960