Prečo centrálny vysávač

Dýchajte čistý vzduch

Vďaka centrálnemu vysávaču zlepšíte pohodu vo Vašom domove

Klasické prenosné domové vysávače disponujú vynikajúcimi filtrami. Bez ohľadu na ich cenu a spôsob filtrácie ale majú všetky do jedného obrovskú nevýhodu, a to je vyfukovanie vzduchu do miestnosti. Ten síce môže byť dokonale prefiltrovaný, ale fúkať začne vo chvíli, keď sa pod skrinkami, na skriniach a pod posteľou nachádza prach. Tým, že spustíte vysávač sa tento prach zdvihne, a keďže v miestnosti neustále prúdi vzduch vyfukovaný vysávačom, zostane vo vzduchu, až kým vysávač nevypnete. Potom usadne na zem, aj na nábytok a alergény tým zostanú vo Vašom domove.

Centrálny vysávač bojuje proti alergiám a zároveň PONÚKA MNOŽSTVO ĎALŠÍCH VÝHOD:

komfort

Už žiadny prenosný vysávač, ktorý musíte ťahať za sebou a pritom si obíjať rohy nábytku a stien. Teraz máte ľahkú flexibilnú hadicu vytvorenú pre dlhoročné používanie tak, ako celý systém centrálneho vysávania.

ticho

Samotný centrálny vysávač sa inštaluje mimo obytných priestorov. Svoje miesto si nájde vo Vašej garáži, pivnici či sklade.

energetická efektivita

Centrálny vysávač je oproti prenosným vysávačom konštruovaný s dôrazom na efektivitu spotreby elektrickej energie pri zachovaní dostatočného výkonu.

bezpečnosť

Zabudnite na elektrické káble, ktoré sa môžu kedykoľvek poškodiť. Systém centrálneho vysávania pracuje s nízkym napätím, a tak je bezpečný pre dospelých aj deti.

príslušenstvo

Či už potrebujete vysávať drevo, dlažbu alebo koberce, vždy si nájdete ten správny nástavec.